ÖVRIGT / Diverse / Bordsprydnader 14204520
nr 1420 4520
Bordsprydnader
2 st, Tuppar, metall. Höjd: 26cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:54:16
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)